Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Metallisk Sort |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544802 (20) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Denne vakre HARO laminatgulv har et helt spesielt utseende og vil være et flott blikkfang uansett hvor det legges. Laminatgulvet er svart og har et velsmakende trelook, inspirert av den klassiske tresorten eik.
Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange og brede planker, som har fas på alle 4 sider, noe som på flotteste vis fremhever de enkelte plankene når gulvet ditt er lagt.
Gulvet er en del av en spesiell Aqua-serie, noe som betyr at det er ekstra motstandsdyktig mot vann, noe som gjør gulvet til et opplagt valg i et vaskerom eller kjøkken. Gulvet er ikke godkjent for våtrom.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Metallic Sort er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både privatbolig og næringsliv.
