Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Flavia Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544799 (54) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Med sitt ytterst vellignende og meget naturtro trelook er dette skjønne moderne HARO laminatgulvet et praktisk alternativ til et plankegulv i tresorten eik.
Laminatgulvet er slitesterkt, rengjøringsvennlig og motstandsdyktig mot vann, noe som gjør gulvet til et godt valg i de fleste av husets rom. Blant annet er gulvet et godt valg på kjøkkenet, vaskerommet og i entreen.
Siden gulvet er i slitklasse 33 kan det også brukes til en lang rekke forskjellige erhvervsformål.
Gran Via Eik Aqua Flavia Puro er i plankformat med fas på alle 4 sider, noe som på flotteste vis fremhever plankene når gulvet ditt er lagt.
