Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Flavia Grå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544790 (59) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Det skjønne HARO laminatgulv Gran Via Aqua Eik Flavia Grå har et flott og ytterst vellignende gråtonet trelook, som er inspirert av tresorten eik. Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
Laminatgulvet er fra en spesiell Aqua-serie, som er mer motstandsdyktig mot vann enn et vanlig laminatgulv, noe som gjør gulvet til et opplagt valg i f.eks. kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både den private boligen og til mange forskjellige formål innen næringslivet.
Gulvet har et moderne 5G klikk-system, som gjør at gulvet er lett å legge, selv om du ikke har stor erfaring med gulvlegging.
