Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Trittt 200 Aquq Gran Via - Valnøtt Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544808 (67) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Denne vakre tresorten valnøtt er inspirasjonen til dette vakre moderne laminatgulvet. Gulvets trelook er ytterst naturtro, og gulvet er i plankeformat med 4-siders fas, noe som ytterligere underbygger gulvets naturtro utseende.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Valnøtt Vario er et aqua-laminat og er derfor mer motstandsdyktig mot vann enn de fleste laminater. Dette gjør gulvet til et godt valg i blant annet kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet kan brukes i både private bygninger samt til mange forskjellige næringsformål. Gulvet er i slitasjeklasse 33.
