| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Kremhvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541584 (41) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146513 |
Beskrivelse
Dette vakre lyse laminatgulvet har et ytterst naturtro trelook, som er inspirert av hvittonet eik.
Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange planker og har fas på alle 4 sider, noe som på flotteste vis fremhever de enkelte plankene når gulvet er lagt.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Kremhvit er produsert av tyske HARO og er det som kalles et Aqua laminat, noe som betyr at gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Dette gjør gulvet til et fremragende valg i f.eks. kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet er slitesterkt og egner seg både for private boliger og en rekke forskjellige næringsformål.
