| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Emilia Fløyelsgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540271 (355) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2100957 |
Beskrivelse
Denne flotte moderne laminatgulv fra HARO vil være et godt valg, hvis du er på utkikk etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet eller entréen. Laminatgulvet er både slitesterkt og har i tillegg ekstra beskyttelse mot fukt, noe som gjør gulvet spesielt egnet for disse rommene. Gulvet kan dog, bortsett fra badet og andre våtrom, legges i hele boligen.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Emilia Fløyelsgrå har et moderne grått trelook, som er inspirert av gråtonet eik. Gulvet har et veldig naturtro utseende.
Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas, noe som fremhever de enkelte plankene når du har lagt gulvet ditt.
Laminatgulvet har et moderne klikk-system for enkel og lett montering.
