| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Emilia Honning |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540269 (768) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2100963 |
Beskrivelse
Den vakre klassiske tre-sort eik gjengis i dette flotte moderne laminatgulvet til perfeksjon. Samtidig gjør gulvets autentiske soft-overflate at gulvet ikke bare ser ut som, men også føles som tre. Gulvet er utrolig behagelig å gå på med bare føtter.
Det flotte HARO laminatgulvet er i plankeformat med 4 sider fas og er det som kalles en aqua laminat, hvor gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Dette er særlig en fordel hvis gulvet skal legges i et kjøkken, vaskerom eller lignende rom.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Emilia Honning har et moderne klikk-system, som sikrer at gulvet er lett å legge og ikke krever den store erfaring med gulvlegging.
