| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eg Eleganza Røget |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 542059 (774) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146522 |
Beskrivelse
Vakkert mørkt laminatgulv med et svært naturtro trelook, inspirert av røkt eik. Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange planker og fas på alle 4 sider.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Røkt er, som navnet antyder, et aqua laminat, noe som betyr at gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Sammen med gulvets høye slitestyrke gjør det at gulvet er et opplagt valg i for eksempel kjøkkenet, vaskerommet, entreen og lignende rom.
Gulvets høye slitestyrke gjør også at gulvet er egnet til en rekke forskjellige erhvervsformål.
Laminatgulvet er takket være det integrerte Top Connect klikksystemet lett å legge.
