Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Flavia Røkt |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 234 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544793 (775) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146522 |
Beskrivelse
Dette vakre moderne laminatgulvet er både utrolig flott å se på og samtidig svært praktisk, hvis du er på utkikk etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet eller lignende rom.
Laminatgulvet har et meget naturtro treutseende, inspirert av røkt eik. Gulvet er i plankeformat med en fas på alle 4 sider, som fremhever plankene når gulvet er lagt.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Flavia Røkt er en aqua laminat, noe som betyr at gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Gulvet er i slitestyrkeklasse 33 og er dermed slitesterkt nok til både å kunne brukes i private boliger og næringsvirksomhet.
Laminatgulvet har et moderne Top Connect klikkesystem, som sikrer enkel og lett montering.
