| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Emilia Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540270 (803) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2100960 |
Beskrivelse
Ser du etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet eller entreen, er det verdt å vurdere om ikke en Aqua laminat er den rette løsningen, her har gulvet nemlig ekstra beskyttelse mot fukt, noe som gjør at gulvet er skapt for å klare de utfordringene som stilles til gulvene i disse rommene.
HARO Gran Via Aqua Eik Emilia Puro er nettopp en Aqua laminat og er dessuten slitesterk, noe som betyr at gulvet både kan legges i private boliger og kan brukes til ulike næringsformål.
Gulvet har et utrolig naturtro trelook, inspirert av tresorten eik. Gulvet har dessuten en spesiell autentisk overflate, som også føles som tre.
Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange planker og 4 siders fas, som på vakreste vis fremhever de enkelte plankene når ditt gulv er lagt.
