Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Gran Via Aqua Eik Eleganza Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541582 (804) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146519 |
Beskrivelse
HARO Gran Via Aqua Eik Eleganza Natur er et vakkert moderne laminatgulv med et ytterst naturtro eikeutseende, som gir laminatgulvet et klassisk preg. Gulvet har dessuten en spesiell autentisk overflate, som også føles som tre.
I tillegg til å være vakkert å se på har gulvet også en rekke praktiske egenskaper, som gjør at gulvet er egnet til både private boliger og mange forskjellige næringsformål.
Gulvet er for eksempel det som kalles et Aqua laminat, noe som gjør at gulvet er ekstra motstandsdyktig mot vann. Dette gjør gulvet til et utmerket valg på kjøkkenet, i vaskerommet og entreen.
Det flotte gulvet er i plankeformat med vakre lange planker og 4-siders fas.
