| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Tritty 200 Aqua - Eik Veneto Crema |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic mat overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541585 (805) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146534 |
Beskrivelse
Denne HARO laminatgulv er et vakkert og svært moderne gulv som er perfekt til både ditt hjem og ulike næringsformål.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og i plankeformat med 4 siders fas, som gjør at de enkelte plankene fremheves når gulvet er lagt.
Eik Veneto Crema er fra serien Tritty 200 Gran Via Aqua og gulvet er derfor ekstra beskyttet mot fukt.
Dermed vil dette gulvet være et opplagt valg i både kjøkken, vaskerom eller andre rom hvor det vil være risiko for at gulvet blir vått. Det er dog ikke godkjent for våtrom.
Haro laminatgulv er egnet for gulvvarme og har et sterkt klikksystem som gjør det lett å montere.
