| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Portland Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540272 (806) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2100969 |
Beskrivelse
Dette flotte HARO laminatgulv er et praktisk og slitesterkt gulv, som passer perfekt inn i den moderne boligen, men som også kan brukes til en lang rekke forskjellige næringsformål. Gulvet er i slitasjeklasse 33.
Siden gulvet er en Aqua laminat og er ekstra beskyttet mot fukt, er gulvet et opplagt valg til kjøkkenet, vaskerom eller lignende.
Gran Via Aqua Eik Portland natur er perfekt til de store åpne rom, hvor det takket være de store plankene kan skapes en deilig følelse av romslighet og eleganse. Gulvet kan dog også fint brukes i mindre rom.
HARO Laminatgulv er velegnet til gulvvarme og har et sterkt klikk-system, som gjør at det er lett å montere.
Gulvene har dessuten mottatt det tyske miljømerket Blauer Engel, som er din garanti for at gulvet er produsert med omtanke for både miljøet og ditt inneklima.
