| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua - Eik Contura Stengrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 540239 (825) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2100930 |
Beskrivelse
Dette flotte laminatgulvet har et moderne lyst eiketrelook, noe som gjør det perfekt til en moderne skandinavisk innredning.
Gulvet er utstyrt med både et smart TopConnect klikkesystem samt har en slitasjegaranti på 25 år.
Tritty 200 Aqua Eik Contura Stengrå er et aqua laminatgulv som har ekstra beskyttelse mot fukt. Dette gjør gulvet spesielt egnet til rom som kjøkkenet, vaskerommet og entréen.
Laminatgulvet er fremstilt med bærekraftige materialer, HARO laminatgulv har derfor fått det tyske miljømerket "Der Blauer Engel"
